z energią w przyszłość

ZOBACZ TO Z BLISKA!

Dla Ciebie weszliśmy na dach, by pokazać działanie paneli. Zobacz je!

Optymalizator – jak działa?

W systemie fotowoltaicznym każdy moduł posiada swój optymalny punkt mocy. Tradycyjne falowniki sprawiały, że różnice wynikające z otoczenia wpływały na utratę mocy niektórych modułów, a przez to całego systemu. Ale te nowoczesne, indywidualne optymalizatory działają niezależnie na każdym z modułów osobno, powodując wzrost wydajności całej instalacji. Czy po wyjaśnieniach z filmu wiesz już coś więcej o optymalizatorach mocy?

Mycie paneli fotowoltaicznych. Czy i czym myć panele fotowoltaiczne?

Panele fotowoltaiczne MOŻNA, ale nie trzeba myć. Zależy to od środowiska wokół instalacji oraz stopnia zakurzenia. Zaleca się spłukiwanie 2x do roku paneli czystą wodą. Wszystkie moduły fotowoltaiczne od Synergio posiadają wierzchnią warstwę, która oczyszcza się samoistnie. Dlatego mycie paneli fotowoltaicznych od Synergio nie jest konieczne.

Montaż fotowoltaiki – ile trwa?

To, ile trwa montaż fotowoltaiki, zależy w głównej mierze od wielkości instalacji. Dla małych instalacji montaż fotowoltaiki potrwa dwa, trzy dni. Dla tych nieco większych, nawet do tygodnia. Natomiast montaż fotowoltaicznych farm zajmuje naszym fachowcom do 21 dni. Zadzwoń i zapytaj – fachowcy Synergio na pewno prawidłowo oszacują czas potrzebny do montażu instalacji fotowoltaicznej w Twoim domu.

Zamów rozmowę

Dowiedz się więcej

Wypełnij formularz - oddzwonimy w 28 sekund!

Nasi konsultanci pracują od pon. do pt. w godzinach 8:00-17:00
Możesz też zostawić imię i numer telefonu - oddzwonimy!

  Zamawiam rozmowę

  Zamów rozmowę

  Rozpocznij chat?

  Rozpocznij chat


  Wyślij email

  Jeśli nie masz czasu na rozmowę, napisz maila!

  Napisz wiadomość