z energią w przyszłość

Kariera

Dołącz do naszego zespołu

Miejsce pracy: Cała Polska

Główna księgowa

Synergio S.A. to nie tylko najwyższa jakość dostarczanych usług, rozwiązań oraz produktów w zakresie energii do domów i przedsiębiorstw na rynku polskim, ale przede wszystkim ludzie.

Zakres obowiązków:

  • Nadzór i kierowanie działem księgowym w firmie
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych według określonych standardów (polska ustawa o rachunkowości, KRS)
  • Dekretowanie, weryfikacja i księgowanie dokumentów
  • Księgowanie, wyliczenia rezerw, podatku odroczonego, rozliczeń międzyokresowych kosztów itp.
  • Nadzór nad rzetelną i kompletną ewidencją w księgach rachunkowych
  • Nadzór nad obiegiem dokumentów księgowych
  • Przygotowywanie deklaracji i rozliczeń podatkowych, sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne oraz dla instytucji zewnętrznych
  • Przygotowywanie przelewów bankowych i księgowanie wyciągów bankowych

Czego wymagamy:

  • Wyższego wykształcenia kierunkowego
  • Kilkuletniego doświadczenia na stanowisku głównej księgowej
  • Biegła obsługa komputera, pakietu MS Office
  • Znajomości polskiej ustawy o rachunkowości, międzynarodowych standardów sprawozdawczości finansowej oraz prawa podatkowego
  • Znajomość systemu Optima będzie dodatkowym atutem
  • Dokładność, rzetelność, odpowiedzialność i systematyczność
  • Bardzo dobre umiejętności organizacyjne

Co oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się Spółce z wieloletnim doświadczeniem
  • Pracę w uczciwej, pro-ekologicznej instytucji
  • „Niekorporacyjną”, przyjazną atmosferę
  • Udział w ambitnych projektach
  • Służbowy telefon i komputer

Miejsce pracy: Warszawa

Co możemy Ci zaoferować - benefity

Możliwość awansu wewnętrznego
Umowa o pracę
Kompleksowy program wdrożeniowy
Katalog szkoleń wewnętrznych
Prywatna opieka medyczna
Work-life harmony
Nowoczesne eko-biuro
Ergonomiczne biuro
Konkursy wewnętrzne
Zwierzęta w biurze
Szefostwo z poczuciem humoru
Aromatyczna kawa
Duże okna z widokiem

Zamów rozmowę

Dowiedz się więcej

Wypełnij formularz - oddzwonimy w 28 sekund!

Nasi konsultanci pracują od pon. do pt. w godzinach 8:00-17:00
Możesz też zostawić imię i numer telefonu - oddzwonimy!

    Zamawiam rozmowę

    A może wolicie porozmawiać przez chat?

    Rozpocznij chat

    Wyślij email

    Jeśli nie mają teraz Państwo czasu na rozmowę zapraszamy do wysłania emaila.

    Napisz wiadomość