z energią w przyszłość

 

LG THERMA V 

Zabezpiecz swój dom na przyszłość i wybierz to co najlepsze! 

 

 

LG THERMA V

Doskonałe rozwiązanie dla nowych jak i modernizowanych budynków. Idealna współpraca w pomieszczeniach z instalacją podłogową, grzejnikową oraz instalacją podgrzewu wody użytkowej.

ELEGANCKI DESING

Niezawodne ogrzewanie, wysoka klasa energetyczna oraz nowoczesny, elegancki desing pozwala na optymalne zagospodarowanie przestrzeni.

KOMFORT I WYGODA

Bezobsługowa pompa ciepła, wykorzystująca w 75% powietrze zewnętrzne to najtańsze  ogrzewanie domu i c.w.u. Zapomnij o składowaniu opału, rozpalaniu pieca, brudnej kotłowni i zarządzaj mobilnie swoją instalacja i kontroluj jej pracę w dowolnym czasie i z dowolnego miejsca.

EKOLOGIA

Jakość powietrza wpływa negatywnie na jakość życia. Decydując się na odnawialne źródła energii, masz wpływ na środowisko oraz na redukcję emisji spalin. Dbaj o siebie i swoich bliskich inwestując w zieloną energię.

Gwarancja niskich rachunków i niezależność energetyczna

Kryzys energetyczny i rosnące ceny energii niepokoją nas coraz bardziej. Prognozy na najbliższe lata są niekorzystne dla konsumentów i przewidują stały wzrost cen. Rozwiązaniem dla ciągłych podwyżek energii, jest zapewnienie sobie bezpieczeństwa energetycznego, które dają odnawialne źródła energii takie jak pompy ciepła i fotowoltaika. 

Doświadczenie i wsparcie

Od lat działamy na rynku energetycznym, a nasze instalacje zasilają gospodarstwa domowe oraz przedsiębiorstwa w całym kraju.

Bez względu na to, czy jesteś właścicielem nowego lub modernizowanego budynku, który wymaga wymiany źródła ciepła, pomożemy Ci wybrać urządzenia na miarę Twoich możliwości. Sprawdź nas!

Dofinansowanie

Inwestycja w odnawialne źródła energii to zabezpieczenie na przyszłość.

Kryzys energetyczny i rosnące ceny niepokoją nas coraz bardziej. Nie czekaj i już dziś skorzystaj z dotacji oferowanych w Twojej gminie lub z programów dotacyjnych, takich jak "Mój Prąd", "Czyste  Powietrze" oraz "Moje ciepło", które wspierają rozwój zielonej energii.

Gwarancja jakości

Wszystkie urządzenia z naszej oferty, posiadają najwyższą klasę energetyczną A++/A+++, która pozwala uzyskać najwyższe dofinansowanie w ramach programów dotacyjnych takich jak "Czyste Powietrze", "Mój Prąd 4.0" oraz "Moje Ciepło".

Decydując się na urządzenia z naszego portfolio, masz gwarancję najlepszego wyboru.

Ekologiczne źródła ciepła

Jakość powietrza wpływa negatywnie na jakość życia. Decydując się na odnawialne źródła energii, masz wpływ na środowisko oraz redukcję emisji spalin, co przekłada się na zdrowie Twoje i Twoich najbliższych.

Oddychaj czystym powietrzem i żyj w zgodzie z naturą.

Niezawodność i nowoczesność

Zławieś_Wielka_(gmina)_location_map

Dzięki powłoce Black Fin
Dłuższa żywotność

sterownik LG

Intuicyjny sterownik
Tryb pracy sezonowej

Sprężarka 1

Spiralna sprężarka R1
Doskonała wydajność

serwis

Łatwy montaż
Montaż THERMA V 

LG + pv

Połączenie idealne
Fotowoltaika i poma ciepła

schemat

Praca pompy ciepła
Ciepła woda i ogrzewanie 

THERMA V R32 IWT

W pełni zintegrowana jednostka wewnętrzna THERMA V R32 IWT z wbudowanym zbiornikiem na wodę, zapewnia chłodzenie i ogrzewanie pomieszczeń oraz ciepłą wodę użytkową. "All in one" czyli THERMA V R32 IWT, w której zintegrowane elementy hydrauliczne, grzałka elektryczna oraz zbiornik wyrównawczy stanowią idealne rozwiązanie, które zajmuje niewiele miejsca i pozwala na optymalne zagospodarowanie przestrzeni zapewniając przy tym cichą pracę. 

W trosce o środowisko

Czynnik chłodzący R32, który zapewnia urządzeniom grzewczym THERMA V R32 Hydrosplit wysoką wydajność i większą efektywność przy jednoczesnym, niewielkim odziaływaniu na środowisko naturalne. Charakteryzuje się niższą zapalnością, obniża koszty serwisowania, a jego zastosowanie gwarantuje niski potencjał tworzenia efektu cieplarnianego. Pompy ciepła z czynnikiem R32 to mocne i wydajne grzanie. 

 POMPA CIEPŁA 

ZASILANA INSTALACJĄ FOTOWOLTAICZNĄ  

Twój energooszczędny DOM 

Etapy procesu inwestycyjnego

Krok 1.

Spotkanie z handlowcem - Skontaktujemy się z Tobą, aby poznać oczekiwania i potrzeby związane z instalacją. Dobierzemy najlepsze rozwiązania i przedstawimy ofertę wstępną.  

Krok 2.

Po przeprowadzeniu bezpłatnego audytu, przedstawimy ofertę szczegółową. Ty decydujesz, czy chcesz z nami podpisać umowę. 

Krok 3. 

Jeśli zdecydowałeś się na współpracę z nami, przedstawimy Ci umowę, którą wspólnie omówimy i pomożemy wybrać najlepszą dla Ciebie formę finansowania. Po zaksięgowaniu ustalonej kwoty, przystępujemy do realizacji zamówienia.  

 Krok 4.

Wysyłamy komponenty! Na wskazany adres wysyłamy urządzenie i ustalamy termin montażu. 

Krok 5.

Na każdym etapie inwestycji, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Jeśli potrzebujesz wsparcia w uzyskaniu dotacji, powiedz nam o tym. 

Zamów rozmowę

Dowiedz się więcej

Wypełnij formularz - oddzwonimy w 28 sekund!

Nasi konsultanci pracują od pon. do pt. w godzinach 8:00-17:00
Możesz też zostawić imię i numer telefonu - oddzwonimy!

  Zamawiam rozmowę

  Zamów rozmowę

  Rozpocznij chat?

  Rozpocznij chat


  Wyślij email

  Jeśli nie masz czasu na rozmowę, napisz maila!

  Napisz wiadomość