z energią w przyszłość

Milion drzew

 • Dla odmiany dobre wiadomości - Synergio S.A. sfinansowało posadzenie prawie 200 000 drzew na terenie ponad 26 h.
  Las już rośnie!
 • Proekologiczna akcja przeprowadzona na przełomie 2019 i 2020 przez firmę Synergio S.A. okazała się ogromnym sukcesem
Dowiedz się więcej

Od Inauguracji Działalności: SYNERGIO S.A. i Jego Zaawansowane Inicjatywy na rzecz Zrównoważonego Rozwoju i Odpowiedzialności Społecznej

W SYNERGIO S.A., nasza odpowiedzialność społeczna nie jest jedynie słowem kluczem, lecz podstawą naszej misji korporacyjnej. Jesteśmy świadomi wpływu naszych działań na środowisko naturalne i społeczność, w której funkcjonujemy, dlatego od początku naszej działalności wyznaczamy standardy w dziedzinie ekologii i zrównoważonego rozwoju.

Rzucanie haseł o zrównoważeniu i ekologii to jedno, ale realizacja działań, które przynoszą wymierne korzyści, to zupełnie inny kaliber odpowiedzialności. Oto, jak SYNERGIO przechodzi od słów do czynów:

Inicjatywa Zalesiania Polski

W partnerstwie z Lasami Państwowymi, finansujemy i aktywnie uczestniczymy w zalesianiu terenów na terenie Polski. Do chwili obecnej zrealizowaliśmy sadzenie niemal 200,000 drzew, zajmując w ten sposób obszar ponad 26 hektarów. Uważamy, że skoncentrowane działania na rzecz zalesiania są jednym z najskuteczniejszych sposobów na wsparcie ekosystemu i znaczącą poprawę jakości powietrza.

Długofalowe Zaangażowanie

Projekt zalesiania nie jest jednorazową inicjatywą, lecz elementem cyklicznego i długofalowego zaangażowania SYNERGIO S.A. w prace na rzecz ochrony środowiska. Naszym ambitnym celem jest zasadzenie do miliona drzew w najbliższych latach.

Transparentność i Wpływ Jednostki

W dobie wszechobecnego "greenwashingu" i niejasnych zobowiązań, nasza inicjatywa wyróżnia się przejrzystością i bezpośrednim wpływem na poprawę stanu ekologii. Każdy Klient SYNERGIO S.A. współfinansuje nasze działania na rzecz zalesiania, przyczyniając się tym samym w sposób bezpośredni do poprawy jakości powietrza. Efekty są konkretne, wymierne i, co najważniejsze, już widoczne.

Finansowanie ze Sprzedaży

Część przychodu z każdego zakupionego produktu marki SYNERGIO S.A. jest zarezerwowana na dalszy rozwój i finansowanie naszych ekologicznych inicjatyw. To praktyczny sposób na to, aby każdy zakup u nas był jednocześnie inwestycją w przyszłość naszej planety.

W kontekście globalnych wyzwań ekologicznych, działania takie jak te prowadzone przez SYNERGIO S.A. ustanawiają nową normę w biznesie, udowadniając, że odpowiedzialność, innowacyjność i rentowność mogą iść ze sobą w parze. Nie można już ignorować tej odpowiedzialności - i w SYNERGIO S.A., mamy świadomość, że prostota działań nie oznacza ich trywialności. To, co robimy, ma głęboki i trwały wpływ.

Planując akcję zalesiania Synergio S.A. za cel postawiło sobie posadzenie 100 000 dębów. Finalnie rezultaty przedsięwzięcia przerosły (dosłownie i w przenośni) najśmielsze oczekiwania:

Synergio S.A sfinansowało zasadzenie w rejonie Leśnictwa Kosowa Niwa blisko 200 000 drzew na obszarze 26,27 hektarów!

Wpływ na środowisko

173 400

posadzonych drzew

201 233 ton

odpadów mniej

26,27 hektarów

obszar zelesienia

Działania PRO-Natura


W 2017 roku huragan stulecia zniszczył w Polsce 70 tysięcy hektarów lasu. Najbardziej ucierpiały lasy w rejonie Torunia. Całkowitemu zniszczeniu uległy tam drzewostany na powierzchni 18 tysięcy hektarów.

Odpowiedzialność i nasz cel

Blisko 200 000 drzew już rośnie dzięki Wam.
Dziękujemy.


Czysta energia wpływa na środowisko.
Każda sprzedaż produktu lub usługi od SYNERGIO S.A. to procent przekazany na sadzenie.
Przekazujemy na ten szczytny cel część dochodów firmy.

Dołącz do zielonej rewolucji!
Zasadźmy razem MILION drzew!

STWÓRZMY ZIELONE PŁUCA POLSKI

Zamów rozmowę

Dowiedz się więcej

Wypełnij formularz - oddzwonimy w 28 sekund!

Nasi konsultanci pracują od pon. do pt. w godzinach 9:00-17:00
Możesz też zostawić imię i numer telefonu - oddzwonimy!

  Zamawiam rozmowę

  Zamów rozmowę

  Rozpocznij chat?

  Rozpocznij chat


  Wyślij email

  Jeśli nie masz czasu na rozmowę, napisz maila!

  Napisz wiadomość