z energią w przyszłość

Synergio S.A. to najwyższa jakość energii dostarczana do domów i biznesu.

W dobie niezwykle dynamicznego rozwoju rynku energii w Polsce kluczowa jest współpraca z rzetelnym i doświadczonym partnerem.

Synergio S.A. to firma od lat dostarczająca najwyższej jakości rozwiązania w zakresie energii do domów i oraz przedsiębiorstw na polskim rynku.

Synergio S.A. to nie tylko najwyższa jakość dostarczanych usług, rozwiązań oraz produktów, ale przede wszystkim ludzie. Przez lata zbudowaliśmy profesjonalny zespół ekspertów, doradców i specjalistów, którzy dzięki swojej wiedzy, wykształceniu, doświadczeniu oraz niezbędnym uprawnieniom pozostają do Państwa pełnej dyspozycji.

Jako doradca i partner z szacunkiem podchodzimy nie tylko do Klienta, ale i do Matki Natury.

Dajemy gwarancję najwyższej jakości komponentów oraz serwisu, jak również profesjonalnego zarządzenia całością procesu instalacji oferowanych inteligentnych rozwiązań energetycznych .

Projektujemy, wykonujemy i uruchamiamy  instalacje domowe, rozwiązania dla biznesu, jak również farmy fotowoltaiczne na gruncie.  

W naszej ofercie posiadamy również pompy ciepła oraz magazyny energii.

Odpowiedzialność społeczna i ekologiczna jest wpisana w nasze DNA.  

Od zawsze staramy się edukować naszych Klientów i podejmujemy działania mające wymierny wpływ na środowisko naturalne.

Dzięki Synergio S.A. w Borach Tucholskich tylko w 2020 roku zasadzono 200 000 drzew. Kontynuujemy działania mające na celu minimalizację śladu węglowego i emisji CO2  i wspólnie z Lasami Państwowymi prowadzimy akcję zalesiania Polski.   

Naszym celem jest posadzenie miliona drzew.

Dołącz do rewolucji.  Przyszłość zaczyna się dziś!Zamów rozmowę

Dowiedz się więcej

Wypełnij formularz aby nasz doradca mógł się z Tobą skontaktować. Nasz konsultant oddzwoni w 28 sekund w godzinach 8 - 17:00. Po godzinach? Zostaw namiar - oddzwonimy!

  Zamawiam rozmowę

  Zamów rozmowę

  A może wolicie porozmawiać przez chat?

  Rozpocznij chat


  Wyślij email

  Jeśli nie mają teraz Państwo czasu na rozmowę zapraszamy do wysłania emaila.

  Napisz wiadomość