z energią w przyszłość

Jesteśmy wiodącym dostawcą zaawansowanych rozwiązań energetycznych dla biznesu

Nasza firma specjalizuje się w profesjonalnej instalacji fotowoltaiki, skoncentrowanej na dostarczaniu innowacyjnych i multienergetycznych rozwiązań.

Witamy w SYNERGIO SA - liderze w dziedzinie multienergetycznych rozwiązań dla współczesnego rynku energetycznego. Jesteśmy dumni z naszej zróżnicowanej oferty, która obejmuje zarówno innowacyjne technologie z zakresu odnawialnych źródeł energii (OZE) jak i tradycyjne paliwa stałe. Nasza propozycja paliwa stałego pod marką Sztygar jest odpowiedzią na potrzeby kilku milionów gospodarstw domowych w Polsce, które wybierają tego typu źródło energii.

Równocześnie nasza specjalność dotyczy dostarczania kompleksowych rozwiązań dla dużych instalacji fotowoltaicznych. Prowadzimy klienta przez cały proces, począwszy od wstępnej analizy energetycznej, przez etapy projektowania i montażu, aż po finalne uruchomienie i monitorowanie systemu.

Nasza misja jest jasna: wspieranie klientów w każdym etapie ich transformacji energetycznej. Nasze zaangażowanie w zrównoważony rozwój energetyki pozwala nam na stałe wprowadzanie innowacji i reagowanie na dynamicznie zmieniające się potrzeby rynku. Dzięki temu skutecznie służymy zarówno indywidualnym gospodarstwom domowym, jak i korporacjom oraz instytucjom, które decydują się na inwestycje w ekologiczne technologie.

Z nami przyszłość energetyki jest zrównoważona, efektywna i dostosowana do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Zapraszamy do współpracy i odkrywania potencjału nowoczesnych rozwiązań energetycznych z SYNERGIO SA.Zamów rozmowę

Wypełnij formularz - oddzwonimy

Nasi konsultanci pracują od pon. do pt. w godzinach 9:00-17:00
Możesz też zostawić imię i numer telefonu - oddzwonimy!

  Zamawiam rozmowę

  Zamów rozmowę

  Rozpocznij chat?

  Rozpocznij chat


  Wyślij email

  Jeśli nie masz czasu na rozmowę, napisz maila!

  Napisz wiadomość