z energią w przyszłość

Synergio S.A.

Z ENERGIĄ W PRZYSZŁOŚĆ

 

Firma multienergetyczna, oferująca zarówno rozwiązania w zakresie odnawialnych źródeł energii (OZE), jak i tradycyjne paliwa stałe.

Nasz misja to wsparcie klientów na różnych etapach transformacji energetycznej. Docieramy i zaspokajamy potrzeby szerokiej grupy odbiorców, firmy i instytucje inwestujące w zielone technologie oraz  miliony gospodarstw domowych korzystających z paliw stałych. Specjalizujemy się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań dla dużych projektów instalacji fotowoltaicznych oferując pełen cykl usług, od wstępnej analizy energetycznej, przez projektowanie, aż po montaż i uruchomienie instalacji.

Więcej

Wybierz ofertę dedykowaną do Twoich potrzebJak wygląda proces tworzenia instalacji fotowoltaicznej?

1
Bezpłatna analiza potrzeb
W trakcie tego kluczowego procesu, dokładnie analizujemy specyfikę przedsiębiorstwa oraz planowanej instalacji fotowoltaicznej. Dzięki naszemu doświadczeniu i specjalistycznej wiedzy, jesteśmy w stanie zaproponować najbardziej optymalne rozwiązania, które idealnie dopasują się do indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Nasz zespół ekspertów przeprowadza szczegółową ocenę, aby zapewnić maksymalną efektywność i korzyści z planowanej inwestycji. Ten etap jest dla Państwa całkowicie bezpłatny.
2
Finansowanie
Szukasz optymalnego finansowania dla Twojego projektu fotowoltaicznego? Zdajemy sobie sprawę, że tak kluczowe inwestycje wymagają indywidualnego podejścia. Wierzymy, że finansowanie powinno być dostosowane do specyfiki i potrzeb przedsiębiorstwa. Nasz zespół ekspertów jest gotów, aby doradzić i przedstawić najkorzystniejsze rozwiązania finansowe, które pozwolą Państwu realizować wizję lepszej przyszłości opartej na odnawialnych źródłach energii.
3
Planowanie i realizacja instalacji
Rozumiejąc znaczenie terminowości oraz precyzyjnego dopasowania do Państwa potrzeb, wspólnie ustalimy najbardziej odpowiedni termin realizacji instalacji. Nasz zespół zapewni, aby prace zostały przeprowadzone w wyznaczonym terminie, spełniając wszystkie ustalone wymagania. Po zakończeniu procesu instalacji, certyfikowani audytorzy przeprowadzą szczegółowy przegląd i odbioru technicznego. Dzięki temu mają Państwo pewność, że całość instalacji spełnia najwyższe standardy jakości.
4
Serwis i opieka posprzedażowa
Inwestycja w technologię fotowoltaiczną daje nie tylko finansowe korzyści, ale także poczucie niezależności energetycznej. To, co wyróżnia nas na rynku, to kompleksowa opieka po sprzedaży. Nasz zespół specjalistów, zapewnia regularny serwis, monitorowanie efektywności oraz ewentualne interwencje. To pozwala cieszyć się niezawodnością instalacji przez wiele lat, nie martwiąc się o jej kondycję. Nasze zaangażowanie nie kończy się w momencie montażu – Synergio jest na każdym etapie eksploatacji systemu.

173 450
drzew w Polsce

rośnie dzięki Wam
w Borach Tucholskich

58 706 kg
substancji szkodliwych

nasze drzewa dadzą radę
usunąć w ciągu roku

6 671 ton
tlenu w ciągu roku

są w stanie wyprodukować
zasadzone przez nas drzewa

Odpowiedzialność i nasz cel

Blisko 200 000 drzew rośnie dzięki Wam.
Dziękujemy, będziemy sadzić więcej.

Czysta energia wpływa na środowisko.
Każdy montaż paneli fotowoltaicznych SYNERGIO S.A. świętujemy sadzeniem drzew.
Drzewa sadzimy w rejonie Borów Tucholskich, dwa razy do roku. Część dochodu firmy po prostu przekazujemy na ten szczytny cel.
Kolejne nasadzenia planujemy jesienią 2022.
Dołącz do tej zielonej rewolucji! Nasz cel to milion drzew!

TWÓRZ Z NAMI ZIELONE PŁUCA POLSKI

NASZE REALIZACJE

For those special moments in your life!

Zamów rozmowę

Wypełnij formularz - oddzwonimy

Nasi konsultanci pracują od pon. do pt. w godzinach 9:00-17:00
Możesz też zostawić imię i numer telefonu - oddzwonimy!

  Zamawiam rozmowę

  Zamów rozmowę

  Rozpocznij chat?

  Rozpocznij chat


  Wyślij email

  Jeśli nie masz czasu na rozmowę, napisz maila!

  Napisz wiadomość