z energią w przyszłość

Mieszkasz w Warszawie?
Odbierz do 70%
dofinansowania

Możesz uzyskać dotację i wymień stary piec na odnawialne źródło energii takie jak pompa ciepła.
Nie zwlekaj! Na złożenie wniosku masz czas TYLKO DO 31.12.2022r.

SPRAWDŹ

Dofinansowanie instalacji fotowoltaicznych


Obniż koszty, a zwiększaj zyski.
Bezpłatnie wesprzemy Cię na każdym etapie składania wniosków

Dla domu:

 • Program “Mój Prąd”
 • Ulga termomodernizacyjna 
 • Korzystne finansowanie 

Dla biznesu

 • Korzystne warunki leasingowe 
 • Kompleksowa obsługa 
 • Nowoczesne technologie 

Dla rolnictwa

 • Ulga w podatku rolnym 
 • Wsparcie w kredytowaniu 
 • Oszczędność i rentowność gospodarstwa 
Twoja instalacja jest dla nas ważna, więc:
 • Twój opiekun w Synergio S.A. będzie czuwał nad tworzeniem i procesowaniem finansowania, aż do jego przyznania
 • stosujemy technologie w 100 % bankowalne. Jakość i parametry techniczne podzespołów mogą być więc przedmiotem pełnego finansowania ze strony instytucji finansowych
 • współpracujemy z największymi bankami, by nasza oferta spełniała wszystkie Twoje wymagania.


Kompleksowa realizacja

1
Sprawdź – to nic nie kosztuje
Ruszasz z energią w przyszłość? Zaproś certyfikowanych fachowców i poznaj za darmo najbardziej optymalne rozwiązania.
2
Finansujesz po swojemu
To Twoje panele i Twoja decyzja o lepszej przyszłości. Finansowanie musi więc być dostosowane do Twoich potrzeb. Pozwól nam wesprzeć Cię w tym zakresie.
3
Zyskaj pewność poprawnej instalacji
Wybierz termin instalacji, a my ją w nim wykonamy. Co więcej, odbioru dokonają certyfikowani audytorzy, aby bezstronnie ocenić poprawność wykonanej instalacji.
4
A co po instalacji?
Tylko radość z zysków i niezależności, którą daje prąd ze słońca. I, oczywiście, opieka posprzedażowa. Ale to już wiesz, prawda?

Dotacje w latach 2021/2022 dla osób indywidualnych

Właściciele gospodarstw domowych w 2022 r. nadal mogą liczyć na rozbudowany system dotacji, które w dużej części zrekompensują wydatki poniesione na zakup instalacji fotowoltaicznej i pompy ciepła. Warto pamiętać, że dużą cześć zainwestowanych pieniędzy można odzyskać wnioskując w programach wspierających.  Nadal aktywnych programów jest kilka, a pula ich budżetów ciągle wysoka. Warto zauważyć, że rekordziści swoje ekologiczne rozwiązanie, czyli połączenie pompy ciepła i fotowoltaiki sfinansowali publicznymi pieniędzmi nawet w 90%. Pamiętajmy, że na wysokość dofinansowania wpływ na kilka czynników – również zamożność beneficjenta. Ty też możesz zmienić swoją energetyczną przyszłość, a ogromne budżety publicznych funduszy nadal czekają na Twój wniosek. Podejmij decyzję o wprowadzeniu do Twojego życia odnawialnych źródeł energii, a my zatroszczymy się o całą resztę.

Ogólnopolski program Czyste Powietrze

Nabór wniosków w programie "Czyste Powietrze" trwa w systemie ciągłym nieprzerwanie od 2020 roku i zakończy się w grudniu 2029 r. "Czyste Powietrze" to rządowy projekt o zasięgu ogólnopolskim. Jego cel to wsparcie finansowe osób, które wymienią stare piece zasilane węglem na nowoczesne źródła ciepła zasilane odnawialna energią. Środki można uzyskać również na zwrot poniesionych kosztów związanych z pracami termomodernizacyjnymi budynku. Zasady tego programu często się zmieniają, ale zawsze są to zmiany na korzyść wnioskodawcy. 

Czytaj dalej

Program "Mój Prąd"

To wyjątkowo sprawny instrument wspierający finansowo właścicieli instalacji fotowoltaicznych. Swoją popularność zawdzięcza prostocie mechanizmu i niekomplikowanemu wnioskowi. O dofinansowanie do fotowoltaiki mogą ubiegać się osoby fizyczne, które założyły domową instalację PV o mocy 2-10 kW i podpisały umowę kompleksową z dostawcą energii. Możliwa do pozyskania kwota to 3 000 zł, pokrywająca do 50% kosztów kwalifikowanych.

 

 

Czytaj dalej

Miejski program "Stop Smog"

Zadaniem miejskich programów "Stop Smog", działających w najbardziej zanieczyszczonych miastach w Polsce jest wsparcie inwestycji termomodernizacyjnych w domach jednorodzinnych, które, przykładowo w województwie śląskim, są odpowiedzialne za 55% emitowanego smogu. Działania te mają zmierzać w kierunku poprawy jakości powietrza w całym kraju. Jakie przedsięwzięcia mogą zostać dofinansowane ze środków programu "Stop Smog"?

Czytaj dalej

Dotacja warszawska - kara nawet do 5000 zł

Lokalne władze miejskie i gminne również dysponują rozwiązaniami, dzięki którym wspierają finansowo mieszkańców w termomodernizacji nieruchomości. Lokalne programy pomocowe istnieją są po to, by pomóc mieszkańcom województw, miast i gmin w zmianach, które wymuszają na nich uchwały antysmogowe.

Czytaj dalej

Ulga czy premia termomodernizacyjna?

Podatnicy będący właścicielami lub współwłaścicielami jednorodzinnych budynków mieszkalnych, którzy wykonają termomodernizację budynku, mogą skorzystać z ulgi podatkowej. Obowiązuje ona od 1 stycznia 2019 roku i jest kolejną zachętą finansową do wymiany źródła ciepła na rozwiązanie bezemisyjne. W jej ramach można przez 3 lata odliczyć od dochodu nawet 53 000 zł.

Czytaj dalej

Zamów rozmowę

Wypełnij formularz - oddzwonimy

Nasi konsultanci pracują od pon. do pt. w godzinach 9:00-17:00
Możesz też zostawić imię i numer telefonu - oddzwonimy!

  Zamawiam rozmowę

  Zamów rozmowę

  Rozpocznij chat?

  Rozpocznij chat


  Wyślij email

  Jeśli nie masz czasu na rozmowę, napisz maila!

  Napisz wiadomość